Молоко – чудовий продукт, із якого можна приготувати багато чого корисного. Якщо хочете їсти смачний і натуральний сир, сметану і масло, то вам потрібен домашній сепаратор для молока. З його допомогою можна відразу після доїння із парного молока отримати знежирене молоко і вершки, з яких роблять масло, морозиво, різноманітні креми і десерти.
Види сепараторів.
Сучасний ринок пропонує великий вибір моделей побутових сепараторів. Вони відрізняються своєю переробною здатністю, економічністю, матеріалами та ціною.
Види сепараторів молока виділяють відштовхуючись від встановленого приводу. Бувають електричні й ручні (механічні) прилади для домашнього використання.
Електричні сепаратори.
Якщо у вас велике господарство, то вам потрібен сепаратор для молока електричний. З його допомогою можна »переганяти” до 100 літрів молока за годину. Електричні моделі коштують дорожче своїх ручних аналогів. З їх допомогою можна одночасно сепарувати молоко і займатися іншими справами, що дає змогу вам заощадити свій час.
Ручні сепаратори.
Головна перевага сепаратора для молока ручного – економічність. Вони мають меншу виробничу потужність (до 50 літрів на годину), а тому не підходять для тих, хто робить молочні продукти на продаж. Ручні сепаратори мають меншу швидкість обертання барабану, і тому не підходять для козячого молока. Вершки з коров'ячого молока знімаються без проблем, але інколи необхідна додаткова перегонка.
Комплектація сепараторів.
Сепаратор складається із:
корпусу;гвинта для регулювання подачі молока;молокоприймача;приводного механізму;центрифуги (барабану);тарілок (дисків);двох приймачів.Незалежно від матеріалів сепаратор для молока, збірка якого проводилась з урахуванням всіх актуальних стандартів, прослужить вам багато років. При виборі між пластиковими і металевими моделями, враховувати необхідно не тільки надійність, але і простоту в догляді. За останнім показником пластмасові сепаратори трохи виграють.
Барабан для сепаратора молока виготовляють із нержавіючої сталі або алюмінію. Тарілки також бувають пластикові, але перевагу все ж надають металевим. Приводний механізм ізольований від інших частин, щоб попередити потрапляння вологи у нього.
За необхідності без будь-яких труднощів можна купити запчастини сепараторів для молока. Простіше всього знайти комплектуючі до апаратів вітчизняного виробництва. У комплекті обов'язково йдуть 2 приймача: окремо для вершків і окремо для знежиреного молока.
Де купити якісний сепаратор для молока?
Damilk – інтернет-магазин сепараторів молока, де легко знайти модель з необхідними характеристиками:
https://damilk.ua/ua/separatory/. На сайті зібрані кращі українські і зарубіжні сепаратори, що виготовленні з безпечних для здоров'я матеріалів.
Купити сепаратор для молока можна в будь-якому місті України, завдяки тому, що доставка працює по всі країні, і займає всього декілька днів. Оплата покупки здійснюється переказом на рахунок компанії або накладеним платежем (при пересилці поштою).