Напевно, немає сьогодні жодного українця, який б не цікавився криптовалютою та всім, що з нею пов’язано. І тому малоймовірно, що ніхто не чув про Coinbase. Перевіримо?
«Хто» такий Coinbase?
По-перше, не хто, а, зрозуміло, «що».
Coinbase — це комплексна система, до складу якої входять найбільша у Сполучених Штатах біржа криптовалют, відповідний кріптогаманець, сервіс для зберігання цифрових активів, а також NFT-маркейтплейс, куди ж без нього.
А якщо простіше?
Якщо говорити простою мовою, то Coinbase — це майданчик для трейдерів — торгівлі криптоактивами. На сьогодні замикає трійку лідерів за обсягом торгових операцій серед аналогічних криптобірж-конкурентів.
Тут відразу слід зазначити, що на платформі ви можете зіткнутися як з професійними трейдерами, так і з індивідуальними користувачами. Вони, до речі, мають різні можливості. Так, наприклад, простим користувачам доступні:
спотова торгівля криптовалютами;NFT-маркетплейс;кредитування.У професійних трейдерів трішки розширені функціональні можливості, а саме:
ліквідність криптосделок;прайм-брокерідж;маркетплейс даних.Безпека платформи
Це питання, мабуть, турбує всіх трейдерів. Маючи справу з фінансовими зобов’язаннями, питання безпеки угод та й самої біржі завжди є першочерговими.
Уточнімо, всі кошти користувачів Coinbase у доларах США повністю захищені
FDIC* на загальну суму до 250 тисяч доларів.
* - FDIC — Федеральна корпорація зі страхування вкладів.Офіційно відомо, що компаніям зберігає майже 99% усіх клієнтських коштів у «холодних гаманцях». Цей термін означає, що ці гаманці не підключені до глобальної мережі — інтернету.
Давайте простіше. Так, біржа Coinbase — цілком безпечна! Інакше не займала б провідні позиції.
Де працює біржа Coinbase?
Спираючись на санкції від європейських країн до однієї єдиної, важливо також підкреслити, що база користувача налічує понад 98 мільйонів людей по всьому світу. Але у країнах СНД, а саме Україні, Білорусі та Росії — біржа не працює.
У низці інших країн —
CoinEx бiржа працює з обмеженими можливостями. Наприклад, у Киргизстані, Узбекистані та Вірменії — користувачі можуть займатися лише конвертацією. А в Казахстані — окрім конвертації ще й купувати цифрові активи.
У країнах Прибалтики доступні всі функції. Тому переїжджаємо туди заробляти.
До речі, багато користувачів дуже хочуть займатися операціями з криптовалютою, але їм постійно здається, що вже занадто пізно. Що їм не вистачить місця на біржах, або вони не розберуться. Швидко розібратися з усім не вийде, якщо ви новачок. Але навіть, якщо ви почнете розбиратися прямо зараз, то ви все встигнете і навіть досягнете успіху.