Ремонт на кухні. Нові меблі. Чудово! Сперечаємося, що дизайном інтер'єру займалася справжня домогосподарка, а не буркотливий чоловік, що на дивані футбол дивиться?
Яку техніку придбаєте першою: холодильник, мікрохвильову піч, плиту? Може, кухонний комбайн? А чи знали ви, що кухонна витяжка — вважається майже найважливішим побутовим приладом?
Тому вкрай важливо приділити їй особливу увагу, а саме визначитися з її типом:
вбудована;купольна.Вбудована витяжка чи купольна?
Різниця між ними полягає у принципі роботи.
Вбудована витяжка на кухню, а або рециркуляційна, як її ще називають, це ідеальний безпрограшний варіант для тих кухонь, які не дуже великі за розміром. Тобто не кухні-студіі. Або для тих приміщень, де процес приготування їжі відбувається на індукційних або електричних плитах.
Вбудована витяжка зазвичай має два мотори, які можуть працювати одразу в декількох режимах. Потужність обслуговування таких витяжок до 1000 кубометрів повітря на годину.
В залежності від модифікації та типу моделей, вбудовані прилади можуть похизуватися додатковими функціональними можливостями: таймером роботи, сенсорними кнопками, навіть годинником.
Вбудовані витяжки — вони, як правило, зашиті. Тобто їх навіть не одразу можна побачити. Ви знаєте, що прилад є й працює, але не бачите його. Такий варіант сподобається тим, хто хоче підкреслити вишуканий дизайн інтер'єру приміщення, не виділяючи в ньому, нічого зайвого.
Купольна витяжка
Ця побутова техніка підходить для господарів, які готують їжу на газових плитах, або полюбляють палити на кухнях. У цих випадках краще зупинятися саме на купольних витяжках. Але такі витяжки обов’язково треба підключати до вентиляційних систем. Якщо такої технічної можливості немає — то тоді виключно вбудована рециркуляційна витяжка.
Проте, якщо ви можете підключити витяжку до зовнішньої вентиляції, то ви повітря буде очищатися значно краще.
Остаточні переваги вбудованого приладу
До безперечних плюсів вбудованих витяжок відносяться:
Вартість;Розмір;В багатьох моделях є висувні корпуси та панелі керування;непомітність на тлі кухонних меблів.Єдина незручність таких витяжок полягає у тому, що їх регулярно доведеться чистити та міняти фільтри. Це не так складно, проте доведеться витрачати додаткові кошти. А фільтри до таких витяжок обов’язково необхідно купувати виключено у спеціалізованих магазинах.